Vajina Beyazlatma Yöntemleri

Gizlilik

Firmamızın en önem verdiği nokta gizliliktir. Böylece sizlere bazı gizlilik politikaları sunmaktayız.

Gizlilik sitemizde alışveriş yapan tüm müşterilerimizin bilgileri gizli tutulmaktadır . Kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bilgiler sistemimiz de kayıtlı olarak kalmamaktadır. Ürün teslimatından sonra tüm bilgiler silinmektedir. Ad , soyad , adres ve cep telefonu numaraları dahi silinmektedir .

Temel Gizlilik Politikalarımız

  • Sitemizden alacağınız ürünler; gizli kutu içerisinde teslim edilir.
  • Siparişinizin içeriği kurye/kargo elamanı tarafından asla bilinmez.
  • Ürünleriniz tamamen gizli kutularda teslim edilmektedir.
  • Ev, iş yeri ya da benzeri adreslerinize gelmesini istemediğiniz ürünleri; size yakın kargo şubesinden alabilirsiniz.
  • Gördüğünüz üzere; Sizlerin ürüne güvenlice sahip olmanız amacıyla tüm olanaklar sitemiz tarafından sunulmaktadır.
  • Üstelik; Siparişiniz öncesinde yada sonrasında dilediğiniz her an 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Unutmayın! Önem verdiğimiz temel prensipler arasında gizlilik en başta gelmektedir. Alacağınız ürünlerin içeriğini sadece firmamız ve siz bilirsiniz. 3. şahıslar asla ürününüzün içeriğiyle alakalı bilgi sahibi olamazlar.

Ayrıca, firmamıza vereceğiniz sipariş anında ki tüm bilgiler korumamız altındadır ve sipariş sonrası imha edilmektedir. Diğer kişisel bilgileriniz de gizlilik hakkıyla güvence altına alınmaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz ile her türlü ürün hakkında bilgi alabilir , günün her saati arayabilirsiniz . Kargo durumu , ürün içeriği gibi aklına takılan bütün soruları açıklıkla sorabilirsiniz.

Sipariş Ver