Vajina Beyazlatma Yöntemleri

Genital Bölge Beyazlatma

Vajina Beyazlatma

Vajina Beyazlatma, Bikini Bölgesi Beyazlatma Yöntemleri

Kadınlarda bikini bölgesi kararması fiziki açıdan kötü bir görünüm arz ettiği gibi ruhsal açıdan da kişiyi etkileyebilen olumsuz bir durumdur. Vajina kararmaları arasında yanlış iç çamaşırı tercihi, bakımsızlık, jilet kullanımı ve deodorantlar bulunmaktadır. Yaz aylarında mayo ve bikini giyen bayanların en büyük kabusu genital bölge kararmasıdır.

Genital bölgedeki kararmalar, partnerle yaşanacak cinsel ilişki sırasında sizi huzursuz edebilir, çekingen davranmanıza sebebiyet verebilir. Hatta bu durum daha da ileri boyuta taşınarak sizi cinsellikten soğutabilir ve partnerinizle aranızdaki ilişkiyi bile bozabilir. Genital bölge kararmaları sorunu yaşayan kadınlar kendilerini başka kadınlarla kıyaslaması, hem psikolojilerini hem de cinsel hayatlarını derinden etkilemektedir.

Çoğunlukla koyu tenli kadınlarda görülen bikini bölgesi kararmasının sebepleri arasında cilt sorunları, terleme ve terlemeye bağlı cildin sürekli nemli kalması, teri emmeyen iç çamaşırı tercih edilmesi, bikini bölgesindeki tüyleri jiletle tıraş etmek ve hatalı epilasyon gibi faktörler sayılabilir. Cilt rahatsızlığı yaşayan kadınların genital bölgelerine daha fazla önem vermeleri ve temizlik hususuna daha çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Cildi hassas olan kadınlar kozmetik ürünleri ciltlerine uygularken genital bölgeye temas etmemesine dikkat etmeleri ve genital bölgelerini temiz tutmaları, bikini bölgesi ve bacak arası kararması sorununun önüne geçebilir.

Genital bölge kararmasının en büyük nedenlerinden biri renk pigmentleridir. Yoğun östrojen hormonu bulunan genital bölgede renk kararmalarının oluşması oldukça olağan bir durumdur. Kadınlar için oldukça can sıkıcı olan bu durum, aslında bir hastalık değil normal bir süreçtir. Kadınlarda yaşlanmaya bağlı olarak da genital bölge kararmaları başlar. İlerleyen yaş ile birlikte genital bölgede yaşanan değişimler, bu kararmaların seviyesinin artmasına da neden olur. Genital bölge kararması nedenlerinden biri de hormonal değişikliklerdir. Kadınlarda sıklıkla yaşanan hormonal değişiklikler, genital bölge üzerinde böyle bir etkiye neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra kullanılan doğum kontrol hapları da bu kararmaların nedenlerinden biri olabilmektedir.

Polyester ve sentetik iç çamaşırı kullanımı terlemeden kaynaklanan pişik oluşmasına ve dolayısıyla mantara; bu durum da vajina kararmasına yol açabilir. Pamuklu iç çamaşırı kullanımı her zaman tercih sebebi olmalıdır.
Vajina bölgesini jiletle tıraş eden kadınlarda, kılların ters yönde alınması sebebiyle tahriş ve buna bağlı genital bölge kararması oluşabilmektedir. Bikini bölgesine epilasyon yaptıran kadınlarda da bacak arası kararması oluşabilmektedir.

Genital bölge kararması ne anlama gelir?
Vajina bölgesinin kararması, kadınlarda yaygın olarak görülen genital bölgenin renginin git gide koyulaşmasıdır. Bu problem, bazı kadınlarda şiddetli derecede yaşanmaktadır. Genital bölge, vücudun diğer bölümlerinden daha koyu bir renge sahiptir. Ancak kararma meydana geldiğinde bu aşamada renk daha koyu bir hal alır.

Doğal ve bitkisel vajina beyazlatma yöntemleri
İnternet ortamında doğal ve bitkisel birçok vajina beyazlatma kürleri, ve genital bölge beyazlatma bitkisel tarifleri yer almaktadır. Bunlar bilimsel olarak kesin olarak kanıtlanmış veriler değildir, önerilerden ibarettir. Bitkisel genital bölge beyazlatma yöntemleri bazı kadınlar da alerjiye neden olabilir cilt sorunları ile karşı karşıya gelmenize neden olabilir.

Vajina Beyazlatıcı Krem

Sitemizde sizlere Vajina Beyazlatma Yöntemi olarak Joy Drops Genital Bleaching Cream hakkında bilgiler vereceğiz.

Cinsel yaşamımız, vücuttaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik de çok büyük önem taşımaktadır. Cinsel yaşamda erkeklerin kadınlardan daha çok görselliğe ehemmiyet verdiği mutlak bir gerçektir. Partnerlerinin cinsel organlarının estetik görünmesi erkekler için çok önemlidir. Psikolojik ve fizyolojik sorunlara yol açabilen şekil ve görünüm bozuklukları; kişinin kendine olan güvenini azaltmakta ve cinsellikten gerektiği gibi keyif almasını engellemektedir. Oysa bazı sorunları ortadan kaldırmak göründüğünden çok kolay bir şeydir.
JoyDrops ürünleri, Almanya’daki laboratuarlarda geliştirilmiştir. Yaşamımıza heyecan katan bu ürünler, son derece sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmelidir.
Dünyaca ünlü cinsel kozmetik firmalarından biri olan Joy Drops, 2008 yılında genital bölgesindeki renk farklılığını düzeltmek amacıyla uzun araştılarmalar sonucu ürettiği ürününü Genital Bleaching Cream adı altında piyasa sürmüştür. Bugüne dek binlerce müşteri tarafından kullanılmış olan ürün; kısa süre içinde müşterilerin beğenisini kazanmıştır.
%100 etki sağlayarak kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar ve kullanımı oldukça basittir. Özel bölgelerde; ağda, epilasyon, tıraş, güneş, ilaç kullanımı, hamilelik ve yaşlanma gibi durumlarda ortaya çıkan kararmaları ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımdan itibaren kısa sürede ışıltılı bir görünüme sahip olacaksınız.
Zararlı kimyasal madde içeren bazı renk açıcı ürünlerin aksine, doğal ve güvenli içeriklerden oluşmaktadır.

İçeriği ve Etkisi
Vücuttaki; vaginal bölgelerde ve koltuk altında oluşan renk dengesizliğini ve kararmayı ortadan kaldırarak güzel görünüm sağlamaktadır. Özel bölgelerinize anında ışıltılı görünüm kazandırır, öz güveninizi arttırır. Doğal içeriklerden oluşmakta ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı besleyici özellik taşımaktadır.
Kremde bulunan; cildin rengini dengeleyici meyan kökü özü, peeling etkisi sağlayan salisilik asit, hassas bölgelere uygun bir Alfa Hidroksi Asiti olan laktik asit ve sitrik asit renk açmaya yardımcı doğal maddelerdir. İçeriğindeki Aloe ise hassasiyeti gidererek cildi nemlendirir.

Kullanımı
Günde 1 (Bir) kez vagina bölgesine masaj yapılarak kullanılır. Bikini bölgesindeki kararmış bölgelerin melanin hormonu salgılama hızını düşür ve doğal görünümüne kavuşmasını sağlar. Sadece bikini bölgesinde değil tüm ciltte beyazlaştırma amaçlı kullanılabilmektedir. Bölgeye kremin iyice yedirilmiş olmasına özen gösteriniz.

Etki Süresi
Ortalama olarak 20-30 günden sonra etkisi görülmeye başlanır.

Yan Etkileri
Uzmanlarca, vajinal enfeksiyon hastalarının kullanılması önerilmemektedir. Bazı cilt tipleri ve hassas bünyelere sahip olanların aşırı kullanmamaları gerekmektedir. Böyle durumlarda ürünün kullanımı kesilmeli ve doktorunuza başvurmalısınız.

Uyarılar ve Önlemler: Hamile bayanlar tarafından kullanılması önerilmez. Göz ve kulakla temas ettirmeyiniz.

Saklama Koşulları:
Doğrudan güneş ışığında bulundurmayınız.
Serin yerde 15-25 C sıcaklığında saklayınız.
Yoğun ışıklardan ve nemli yerlerden uzak tutunuz. Yetişkin olmayan bireylerin erişemeyeceği yerlerde muhafaza etmeye özen gösteriniz.

Güvenle genital bölge beyazlatıcı krem siparişinizi verebilirsiniz. Sitemiz sizin için online olarak genital bölge beyazlatıcı krem eczane görevindedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş Ver